Měna:
Nákupní košík:  
0 položky - 0.00CZK
 
Úvod ::  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

OCHRANA SOUKROMÍ A BEZPEČNOSTI

Vítejte v našem online obchodě. Naším cílem je, abyste se cítili pohodlně pomocí našich webových stránek, protože nakupujete ve svém obchodě. Kdykoli zakoupíte produkt (y) z našich webových stránek, brát vážně problém zabezpečení. Pokaždé, když zadáte číslo kreditní karty, informace o fakturaci a odeslání při nákupu, použijeme technologii Secure Sockets Layer (SSL), která zabraňuje zadržování informací.

Náš závazek k ochraně osobních údajů

Vaše soukromí je pro nás důležité. Chcete-li zachovat vaše soukromí bezpečněji, poskytneme vám toto upozornění a vysvětlíme naše online postupy a možnosti výběru, které můžete provést ohledně shromažďování a používání vašich informací. Aby bylo toto oznámení snadné najít, zpřístupníme ho na naší domovské stránce a na každém místě, kde mohou být vyžádány informace o osobě identifikovatelné.

Informace, které shromažďujeme:
Toto oznámení se vztahuje na všechny informace shromážděné nebo předložené na našich webových stránkách. Na některých stránkách si můžete objednat produkty, podat žádosti a zaregistrovat se k přijímání materiálů. Typy osobních údajů shromážděných na těchto stránkách jsou Jméno, adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo, informace o kreditní nebo debetní kartě. Na některých stránkách můžete odesílat informace o jiných osobách. Pokud například objednáváte dárek online a chcete ho odeslat přímo příjemci, budete muset odeslat adresu příjemce. Za těchto okolností jsou typy shromažďovaných osobních údajů název, adresa, telefonní číslo.

Způsob, jakým používáme informace:
Používáme informace, které poskytnete o sobě při zadávání objednávky pouze k dokončení objednávky. Tyto informace nesdílíme s externími stranami, s výjimkou rozsahu, který je nezbytný k provedení objednávky. Při zadávání objednávky používáme informace, které poskytnete o jiném, abychom odeslali produkt a potvrdili jeho doručení. Tyto informace nesdílíme s externími stranami, s výjimkou rozsahu, který je nezbytný k provedení objednávky. Používáme neidentifikační a souhrnné informace, abychom lépe navrhli naše webové stránky a sdíleli s inzerenty. Například můžeme inzerenti říct, že X počet osob navštívil určitou oblast na našich webových stránkách, nebo že Y počet mužů a Z počet žen vyplnili náš registrační formulář, ale nezveřejnili bychom nic, co by bylo možné použít k identifikaci těchto jedinců. Konečně nikdy nepoužíváme ani nesdílíme osobní údaje, které nám byly poskytnuty online, způsobem, který nesouvisí s těmi, které jsou popsány výše, aniž bychom vám poskytli možnost zrušit nebo jinak zakázat tato nesouvisející použití.

Náš závazek k zabezpečení dat
Abychom zabránili neoprávněnému přístupu, udrželi správnost údajů a zajistili správné používání informací, zavedli jsme příslušné fyzické, elektronické a řídící postupy, které zajistí a zajistí informace, které shromažďujeme online.

Jak můžete přistupovat nebo opravit své informace:
Můžete získat přístup ke kontrole všech vašich osobně identifikovatelných informací, které shromažďujeme online a udržovat, a to zasláním písemné žádosti na adresu uvedenou na informační stránce. Tento postup používáme k lepší ochraně vašich informací. Můžete opravit věcné chyby ve vašich osobně identifikovatelných informacích zasláním žádosti, která důvěryhodně zobrazuje chybu. Chcete-li chránit vaše soukromí a bezpečnost, přijmeme přiměřené kroky k ověření vaší identity předtím, než udělíte přístup nebo opravíte.

Jak nás kontaktovat:
Máte-li další dotazy nebo obavy ohledně těchto zásad ochrany osobních údajů, pošlete nám prosím e-mail nebo kontaktujte zákaznický servis online
zpět
Copyright © 2019 www.rukuvruce.cz. All Rights Reserved