Měna:
Nákupní košík:  
0 položky - 0.00CZK
 
Úvod ::  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Doprava a vrácení zboží
Dopravní politika
1. Potvrďte svou poštovní adresu před platbou objednávky; nejlépe opustíte telefonní číslo pro kontaktování. Po zakoupení si ověřte e-mailovou adresu a ověřte si e-maily.
2. Položky jsou zpravidla odeslány do 3 pracovních dnů po ověření platby (Sat. & Sun. a většina státních svátků je vyloučena).
3. Po odeslání zásilky vám zašleme číslo sledování, jakmile bude k dispozici. Doba přechodu balíku obvykle trvá 5 až 10 pracovních dnů, v závislosti na cíli, dovolené a faktorech mimo kontrolu Postal Service. Pokud je nějaké zpoždění, máte větší trpělivost.

Pravidla pro vrácení peněz
1. Umožňujeme pouze kompletní vrácení peněz za položky, které způsobují problémy.
2. Pokud vrácený balík neobsahuje veškeré příslušenství a součásti, které byly dodány, náklady na příslušenství a díly budou odečteny z celkové ceny produktu a mohou vyžadovat pouze částečnou náhradu.
3. Pokud z jakéhokoli důvodu potřebujete změnit velikost, barvu nebo vrácení peněz z důvodu "Na rozdíl od", budou náklady na doručení odečteny od celkové ceny produktu.

Návratová politika
Vracení nebo výměny jsou povoleny za předpokladu, že zákazník produkt zakoupil prostřednictvím webových stránek a je to do 30 dnů od data přijetí. Pokud potřebujete vrátit nebo vyměnit, kontaktujte nás. Všechny balíčky by měly být zasílány trasovatelnou metodou, jako je potvrzení o doručení poštou v USA, UPS nebo Federal Express. Nejsme zodpovědní za balíčky ztracené při přepravě. Jakmile obdržíme vaše vrácení, prosím, nechte až 5 pracovních dnů k dokončení vašeho návratu nebo výměny
zpět
Copyright © 2019 www.rukuvruce.cz. All Rights Reserved